Montaż wideo

Mimo że nasza firma to prawdziwi profesjonaliści, którzy wykonują filmy od samego początku aż do końca, wiemy, że są tacy klienci, którzy nie potrzebują aż tak szerokiego zakresu naszej oferty. Dlatego specjalnie dla nich proponujemy profesjonalne wykonanie montażu filmu, a więc stworzenie ostatniego – według wielu osób najważniejszego – etapu powstawania materiału filmowego.

Dla kogo kierowana jest oferta montażu filmu?

Do skorzystanie z naszej usługi montażu filmu zapraszamy wszystkie te osoby, które maja już gotowe kadry do swojego filmu. Naszym zadaniem będzie stworzenie spójnej całości, którą – wedle życzenia i koncepcji klienta (lub też naszej, ale zaakceptowanej przez klienta) urozmaicimy w odpowiednie efekty wizualne oraz dźwiękowe, oddając tym samym do rąk klienta produkt w pełni skończony i gotowy do transmisji.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty montażu?

montaż filmuZdajemy sobie sprawę z tego, że na rynku funkcjonuje nie tylko wiele firm oferujących usługę montażu, ale i wiele programów komputerowych, za pomocą których każdy może spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Jeśli jednak zależy ci na maksymalnym profesjonalizmie, a zarazem na minimalizacji kosztów (tak, to połączenie jest możliwe), lepiej zaufać fachowcom, którzy doskonale wiedzą, co robią, potrafią z lekkością stosować nawet najbardziej zaawansowane opcje, a do tego oferują naprawdę atrakcyjne warunki finansowe za usługi montażu filmu.

Korzystamy nie tylko z najlepszych i licencjonowanych programów służących do montażu filmu, ale także z nowoczesnego sprzętu, który pozwala w pełni wykorzystywać wszystkie dostępne na rynku filmowym możliwości. Nasi pracownicy stale rozwijają swoje umiejętności i podnoszą kompetencje, a praca nad filmem, w tym nad montażem, to dla nich nie tylko codzienne rzemiosło, ale też prawdziwa pasja, którą chętnie realizują, dając z siebie zawsze jak najwięcej.

Jeśli interesuje cię montaż filmu – z konferencji, uroczystości, koncertu, w celu wykonania teledysku, reklamy, filmu promocyjnego czy każdego innego – zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy pełnię naszych możliwości.

OFERTA USŁUG MONTAŻOWYCH

Przyjmujemy materiały z wakacji, szkoleń, zabrań, imprez na dowolnym nośniku oraz w dowolnym formacie. Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia materiału, jeżeli jego jakość jest bardzo słaba, nagrany jest na jednym ujęciu bez możliwości wyodrębnienia dłuższych sekwencji – dotyczy tzw. drgającej ręki, nośnik jest uszkodzony lub materiał kodowany jest w nieznanym formacie. Zmontowany materiał w zależności od potrzeb nagrywamy na nosniki DVD, Blu-Ray, HDD w dowolnym formacie (avi, flv, itp.)