Obsługa transmisji online

Transmisje telewizyjne? Tworzenie nagrań filmowych na płytach DVD? W dzisiejszych czasach to za mało. Teraz odbiorcy oczekują transmisji na żywa, ale za pośrednictwem najczęściej wybieranych dziś mediów, czyli Internetu. Na szczęście nie musisz znać się na tym, jak taki produkt stworzyć. Nasza firma wykona wszystko, co potrzebne, by wykonać profesjonalną obsługę transmisji on-line.

transmisje onlineCzym jest transmisja online? Jest to nic innego jak możliwość emisji filmu z dowolnego miejsca za pośrednictwem Internetu. Zwykle wykorzystuje się tę technologię, by rejestrować i jednocześnie udostępniać odbiorcom zapis z konferencji, szkolenia, ważnego przemówienia, koncertu, wydarzenia sportowego czy innego eventu.

Ponieważ technologia zarówno wideofilmowania jak i możliwości związanych z przekazem internetowym stale się rozwija, nasza oferta także jest na bieżąco udoskonalana, a my możemy oferować swoim klientom coraz ciekawsze i bardziej zaawansowane usługi z zakresu obsługi transmisji on-line. Dzięki posiadanym przez nas kamerom on-line jesteśmy w stanie w sposób niezawodny świadczyć usługi na tym polu, wyróżniając się spośród konkurencji nie tylko jakością świadczonych usług, ale także atrakcyjnymi cenami, dzięki którym każda zainteresowana osoba może pozwolić sobie na współpracę z naszą firmą.

Dlaczego warto decydować się na nasze usługi z zakresu obsługi transmisji on-line? Oczywiście wysoka jakość technologiczna i niskie ceny nie każdego muszą przekonać, że warto zainwestować w taki produkt. Dlatego warto dodatkowo uświadomić sobie, że jest to doskonały sposób na promocję danego wydarzenia, instytucji, firmy czy nawet całego miasta. To promocja, która przyciąga odbiorców dużo silniej niż inne formy reklamy, zwłaszcza jeśli przekazywany obraz wraz dźwiękiem wyróżnia się doskonałą jakością, dzięki której internauci mają wrażenie, jakby naprawdę uczestniczyli w danym evencie.

Jeśli zainteresowała cię ta forma reklamy, zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy nasze pełne możliwości z zakresu obsługi transmisji on-line i podejmiemy się wykonania nawet najbardziej nietypowego zadania. Oferujemy kompleksową usługę transmisji – przekazu na żywo z różnego rodzaju wydarzeń do sieci Internet, co pozwala na znaczne poszerzenie grona odbiorców współuczestniczących w wydarzeniu. Transmisje wykonujemy w różnego rodzaju technologiach oraz jakościach, które to wytyczne ustalamy przed przystąpieniem do wykonania transmisji. Sygnał transmitujemy w oparciu o sieć Internet lub inne sieci, wykorzystujące protokół IP.

DOSTĘPNE TECHNOLOGIE TRANSMISJI ONLINE

  • Rozwiązania własne (włącznie z transmisją do portali społecznościowych)
  • Microsoft Windows Media Services 9.X
  • NULLSOFT – ShoutCast
  • RealNetworks – Helix
  • Adobe Flash Media
  • IceCast

UWAGA do wykonania przekazu wymagane jest zestawienie łącza o minimalnej, gwarantowanej przepustowości synchronicznej 1 Mbps, zalecana prędkość gwarantowana łącza to 2 Mbps. Przy prędkościach poniżej 2 Mbps niemożliwe staje się stosowanie kodowania wielkostrumieniowego oraz kodowania w wysokiej jakości. Przyjąć należy, iż im lepszą jakość chce się osiągnąć, należy zestawiać łącza o wyższej, gwarantowanej przepustowości. Uwaga ta nie dotyczy przypadku, w którym podstawiany jest wóz lub zestaw transmisyjny.